location_on Jászberény  2017-02-26

A mai napon Jászberény – Nagykáta volt a célállomás. A helyi csapat szervezett egy laza kis tingli-tangli. A csapatból három fővel érkeztünk. Az eligazítás 9:30-kor kezdődött. Külön tetszett nekünk, hogy kiemelten ügyeltek a biztonsági szabályok betartására. Tárat csak a műveleti területen lehetett a fegyverbe helyezni.Eligazítás után pályabejárás következett pont 10 órakor. Pályabejárás után kezdődött a játék 10:05-kor. Az első kör zászlófoglalós játék volt, sima ügy volt, hoztuk a kötelezőt. 10:15-re lezavartuk az első kört. Mondjuk nagyon jó csapattársakat kaptunk. Aztán következett egy kis kajaszünet. Ez egy kicsit fura volt, de legalább vegyültünk a helyi sporttársakkal. 10:30-kor kezdődött a visszavágó. Ismét győzelem. Aztán következett egy bombakimenekítős kör. A szerencse mellénk szegődött és ismét nyertünk. 11:45-kor egy újabb kajaszünet következett. Majd 12:30-kor a bombás játék visszavágója következett. Remek, taktikus játékunknak köszönhetően ismét felénk billent a győzelem mutatója. Kiváló diadalmenetet produkáltunk az nap. 14:00-kor, a csúcson hagytuk abba. Remek nap volt, remek sporttársakkal, izgalmas szervezéssel. A pálya könnyen átlátható volt, szerencsére senki nem tévedt el, pedig szokásunk. 🙂 Köszönjük a szervezést és elmondhatjuk, hogy: Itt is jártunk!